Firmalar

»  ilhancakir
»  info@ekoradyator.com
»  27.02.2016 17:30:27
»  


1998 yılında parekende oto radyatör yedek parça pazarına artı değer katmak ve müşterilerimizin yedek parça ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. 

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; parekende alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık .

Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol alıyoruz. Artık, İstanbul'da  faaliyet gösteren 3 şubemiz ve internet sitemizden, size en iyi hizmeti vermek için çalışan genç ruhlu personelimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

• En hızlı 
• En güvenli 
• En iyi kampanyaları sunan 
• En yüksek oranda bilinen 
• En çok alışveriş yapılan 

Oto radyatör tamiri bakımı ve yedek parça tedarikçisi olma yolunda azimle çalışıyoruz.

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.
 
»  ilhancakir
»  .
»  27.02.2016 16:51:27
»  Burhan Aras kimdir? Burhan Aras 1932 yılında Tokat ili Reşadiye ilçesinde Kızılcaören köyünde 01.01.1932 tarihinde dünyaya geldi. Babası Emlak Bankası Müdürlerinden Mehmet Ali Aras, Annesi Nuriye Hanımdır. Üç erkek bir kız kardeş olmak üzere dört kardeşin en büyüğüdür. Aras Ailesi 1934'te Reşadiye’den ayrılarak Ankara’ya taşındılar. Burhan Aras Ankara'da Atatürk İlkokulu'na kayıt oldu ve ilk üç yılını burada tamamladı. 2.dünya savaşının başlaması sebebiyle babası Mehmet Ali Aras 2. defa askere alındı. Ailesi tekrar Kızılcaören'e dönmek durumunda kaldı. İlkokulun son iki yılını Kızılcaören ilkokulu’nda bitirdikten sonra ailesi ile birlikte tekrar Ankara’ya dönen Burhan Aras Ankara’da liseyi bitirdi. Askerlik görevini İstanbul Kadıköy'de tamamlayan Burhan Aras eşi Meliha Hanım,kızı Semra ve oğlu Sadi ile birlikte Ankara’ya yerleşti. 1954 / 1957 tarihleri arasında Ziraat Bankası Personel Müdürlüğü görevinde bulundu. 1958/1961 yılları arasında Ankara Opera ve Balesi Kantinini İşletmesi O'na deneyim, kültür ve çevre kazandırdı. 1961 yılından itibaren Emlak Ticaretinin en uygun iş kolu olduğunakarar verdi. Büyük çapta ve kaliteli arsalar üzerinde ihtisaslaşma yoluna gitti. Ankara'da sürdürdüğü bu çalışmalar gelişmekle beraber bu işe İstanbul'da devam etmesinin gerekliliğini anladı ve bu defa kızı Semra’nın evlenerek Ankara’da kalmasından dolayı, oğlu Sadi, küçük kızı Sema ve eşi Meliha Hanım ilebirlikte 1970 'te İstanbul'a taşındı. Burhan Aras halen İstanbul'da ve Ankara’daki işinin devamı olan emlak inşaat yatırımları ile iş hayatına devam etmektedir
 
»  ilhancakir
»  info@misirliramat.com.tr
»  27.02.2016 15:51:27
»  

Kurumsal Tanıtım


* Sektörde yirmi yılı aşkın tecrübemizi gelişmeler ve kaliteli çalışmalarla birleştirerek Mısırlı Ramat olarak alanımızın en iyisi olma yolunda büyük bir adım atmış bulunmaktayız.

* Ramat Sektörünün dünyada uygulanan en verimli sistemini firmamızda kurarak, verdiğimiz hizmeti hedef kitlemiz açısından kazanca dönüştürücü önlemlerini alarak hizmet vermekteyiz.

* Uluslararası kalite belgelerine sahip, Çalışma Bakanlığı izin belgeli firmamızda, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, saygınlık kavramını merkeze alan bir çalışma yöntemini benimsemekteyiz.

* Üretimin her aşaması, alanında uzmanlar tarafından icra edilirken, yirmiyi aşkın güvenlik kamerası ile kurum içi üretim aşamasını takip etmekteyiz.

* Mısırlı Ramat, ramatınızı firmanızdan teslim alıp, üretimden sonra elde edilen değerli madenleri, zırhlı araç ve iki güvenlik görevlisi ile teslim ettiği gibi, sizin isteğinize bağlı olarak ramatınızı anında analiz ettirerek, karşılığı anında teslim etme ilkini de başlatmıştır.

* Sektörü, Teknoloji ve Kalite ile tanıştıran firma sorumluluğunun bilinci ile hareket etmek, değişen ve gelişen dünyada her geçen güne kendimizi yenileyerek uyanmak temel ilkemiz olacaktır.

Misyonumuz

Mısırlı Ramat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, en yüksek verim ile
ramatlarını işleyip teslim etmek için sürekli
kendimizi geliştiriyoruz. En son teknoloji ile donattığımız işletmemizde ramattaki kaybı minimuma indirme yolunda hızla ilerlemekteyiz. Ramatlar firmadan alındığı an itibaren Mısırlı Ramat güvencesine girer ve en iyi sonuçla firmaya teslim edilir. Mısırlı Ramat olarak bizim görevimiz ramatınızı en az kayıpla işleyip, size maksimum verimle teslim etmektir.

Vizyonumuz

Günümüzde teknoloji hızla ilerlerken bütün firmalar gibi Mısırlı Ramat da teknoloji
takip edecek, kendini geliştirerek yolunda ilerleyecektir. Ramatta bugün verdiğimiz %97-98’lik neticeleri %99-100’lere çıkarmak en büyük hedefimizdir. Altın bu kadar kıymetlenirken bizde mecburen sıfır kayıp için çalışmak zorundayız. Bunları yaparken de klasik yöntemlerden uzaklaşıp, çevreye ve insana daha duyarlı yeni yöntemler arayıp, geliştirilecektir. Hem ramat verimini artırılması, hem de çevre için zararlı atıkları minimuma indirilmesi için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

 

Firma Bak

Firma Ekle