Kızılcaören Köyü Web Sitesi
 Anasayfa
 Kayıt Kuralları ve Gizlilik İlkesi

Kızılcaören Köyü Web Sitesi Site Kuralları ve Gizlilik İlkesi

Siteye üyelik için Site Kurallarını ve Gizlilik İlkemizi kabul etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki kuralları okuyup, gizlilik ilkesini kabul ediyorsanız, "Kabul Ediyorum", kabul etmiyorsanız "Kabul Etmiyorum" butonlarına tıklayın.

Kızılcaören Köyü Web Sitesi'nin kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir Kullanıcı Adı, Parola ve geçerli bir E-Mail adresinizin olması gerekmektedir. Geçersiz E-Mail adresi ve yanlış bilgi beyanlarında bulunan üyelerin tespit edilmesi durumunda bu kişilerin üyelikleri askıya alınır veya silinir. Kızılcaören Köyü Web Sitesi'ne verdiğiniz kişisel bilgileriniz sistem tarafından gizli tutulur. E-Mail adresinizin diğer üyeler ve kullanıcılar tarafından görünüp görünmemesi sizin onayınıza kalmıştır. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisine (admin)'e bildirebilirsiniz. Kızılcaören Köyü Web Sitesi kurallara uymayan kullanıcıların üyeliklerini önceden bilgi verilmeden silme hakkını saklı tutar.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri ve dosyaları bulunabilir. Bu konu sadece internetin evrensel dağıtımı ilkesince kullanılmaktadır. Üyeler tarafından yayınlanan veya yayınlanmak için gönderilen materyaller, çirkin ve uygunsuz içerikler içermesi halinde bu linkler ve materyaller hemen silinir.

Kızılcaören Köyü Web Sitesi üyelerine bilgilerinde değişiklik ve düzeltme yapabilmeleri için 2 seçenek sunmaktadır:

  1. Üyeler Kullanıcı Adı ve Parola ile giriş yaptıktan sonra Kontrol Panelinden gerekli ayarları yapabilirler. Kullanıcı Adı hariç tüm kişisel bilgileriniz bu bölümden değiştirilebilir.
  2. Eğer Kullanıcı Adı ve/veya Parolanızı kaybederseniz admin@siteadi.com adresinden yardım alabilirsiniz.

İnternet Browseriniz cokies (çerez) destekliyorsa; Kullanıcı Adı ve Parolanızı yazıp giriş yaparken 'Beni Hatırla' seçeneğini seçerek Kızılcaören Köyü Web Sitesi'ne bir sonraki gelişinizde Giriş yapmanıza gerek kalmadan siteye girebilirsiniz.

13 yaşından büyükseniz "Kabul Ediyorum" buttonuna tıklayın. Telif hakları gereğince size ait olmayan yazı ve materyallerde kaynak belirtmek zorundasınız. Kaynak belirtmeden yayınlanan materyallerde sorumlulk kullanıcıya aittir ve Kızılcaören Köyü Web Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede müstehcen, taciz edici, kin, tehdit, başkalarının gizliliğine saldırı, cinsel yönlendirme, pornografik içerik, yasadışı yazılım, bilgisayar virüsleri, veya kanuna aykırı her türlü materyal, kamu ve özel kurumla kuruluşları rencide edici içeriklerin yayınlanması yasaktır. Bu kurallara uymayanların üyelikleri hemen silinir ve siteden uzaklaştırılır.

Eğer yukarıda yazılı Kuralları ve Gizlilik İlkelerini kabul ediyorsanız "Kabul Ediyorum" butonuna, kabul etmiyorsanız "Kabul Etmiyorum" butonuna tıklayın.Eğer üyeliğiniz açılmış ve Aktivasyon E-Mailini almamışsanız, buraya tıklayarak yeni bir üyelik işlemi başlatın.

Yukarıdaki Kurallar ve Gizlilik İlkesi ile ilgili her türlü sorunuzu site yönetimine iletebilirsiniz: admin@siteadi.com

Sitemizi giriş sayfanız yapın Sitemizi favorilerinize ekleyin Gizlilik UzmanWeb.Net   Bir sevdadır Kızılcaören'i tanıtmak MaxWebPortal Snitz Başa Dön
Yüklenme Süresi 0,109sn
Web hosting by Somee.com